טיפול פסיכולוגי

השכלה אקדמית והכשרה:


 דוקטור במסגרת החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית בשנת 2005.
 תואר מוסמך בחוג לפסיכולוגיה חינוכית וקלינית של הילד באוניברסיטה    העברית, בשנת 1998.
 בעלת תואר מומחה בפסיכולוגיה קלינית משנת 2006.
 בשנים האחרונות למדתי והתנסיתי במגוון שיטות טיפול חדשניות וביניהן:  התמקדות, סכמה תרפיה, טיפול ממוקד רגשות, ACT  וכן DBT.

 

 

גישה טיפולית:

אני מאמינה באינטגרציה בין גישות טיפול שונות. אני נשענת על מגוון המשגות והבנות מתחומי דעת פסיכולוגיים שונים ומשתמשת במהלך הטיפול במגוון התערבויות טיפוליות. זאת, באופן המותאם למטופל, לאתגרים העומדים בפניו, לשלב בטיפול, ולקשר הטיפולי שנוצר. כך, למעשה, כל טיפול הינו ייחודי ושונה.

 

 

ניסיון תעסוקתי:

בשנות התמחותי עבדתי בתחנה לטיפול בילדים ובנוער ע"ש אילן, ובה טיפלתי בילדים והדרכתי הורים. בנוסף, עבדתי במחלקה האשפוזית להפרעות אכילה מבוגרים בתל השומר.


יש לי קליניקה פרטית בירושלים, משנת 2006.


בין השנים 2008 ועד 2015 עבדתי במסגרת קופת חולים מאוחדת וקיבלתי בקליניקה שלי מטופלים של הקופה שפנו בשל מגוון רב של סיבות. בתקופה זו השתייכתי לצוות הפרעות אכילה,ובמסגרתו טיפלתי במטופלים הסובלים מהפרעות אכילה ובבני משפחותיהם וכן התנסיתי בעבודה בצוות רב מקצועי. כמו כן, הייתי חלק מצוות בריאות האישה ב'מאוחדת'.

 

אני נמנית בין המטפלים של משפחות שכולות דרך משרד הביטחון ושל עובדים במשרד החוץ.


יש לי ניסיון טיפולי רב בטיפול בילדי גירושין, במבוגרים במשבר פרידה וגירושין, בהדרכת הורים בתקופות פרידה וגירושין, בהכנת הורים לשיחת יידוע הילדים אודות הפרידה, ועוד. לאורך השנים רכשתי ידע והתמחות בהיבטים רגשיים ובתהליכים פסיכולוגיים הקשורים לפרידה וגירושין.

  

בשנת 2020 הצטרפתי לצוות ההוראה במכון מפרשים לחקר והוראת הפסיכותרפיה, בביה"ס למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו. מכון מפרשים מבטא חזון של חיבור בין העולם המחקרי והפרקטיקה הטיפולית וכן של קידום האינטגרציה של הפסיכותרפיה, על ממדיה השונים, חזון לו אני שותפה בכל מאודי.

תחומי מומחיות:


טיפול פסיכודינמי
מצבי פרידה וגירושין
מצבי משבר
מצבי אבל ושכול

הפרעות אכילה
טיפול קצר טווח
הדרכת הורים